Поршни - Форум
Ява Суббота, 03.12.2016, 20:43
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Поршни - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » ЯВА и все о ЯВЕ » Двигатель » Поршни (Какие брать?)
Поршни
Jeka32Дата: Пятница, 22.10.2010, 19:19 | Сообщение # 1
внушающий доверее
Статус: Offline
Подскажите пожалуйста. Нужны поршни на 634ку 2го ремонта.... Нашел Харьковские и Одесские.... Одесские стоят 90 гривен пара. Какие лучше взять? Может кто сталкивался....

Добавлено (22.10.2010, 19:19)
---------------------------------------------
Узнал сегодня сколько стоят Харьковские.....40 гривен biggrin

Два колеса - дорога в небеса, кожа защитит, согреет жар движка, не дрогнет на сцеплении рука...

rekzvfyfДата: Суббота, 23.10.2010, 14:11 | Сообщение # 2
начинающий roker
привет всем! такой вопрос.. у меня палец в поршень не заходит, а залетает, даже не надо прикладывать ни каких усилий... как это может сказаться на работе, не будет ли он болтаться в бобычках при нагреве поршня в ходе работы????

AlexjawaДата: Суббота, 23.10.2010, 17:08 | Сообщение # 3
biker-Admin (тоже западло на 2-х колесах)
Quote (rekzvfyf)
как это может сказаться на работе

элементарно, как зашел - так и вышел biggrin
Туповатый вопрос, а так то в лучшем случае будет просто торохтеть, далее разобьет шатун (точнее посадочное место, и самое худшее к выше написаному сорвет штопор и пропишет цилиндр...

Как вставить картинку на форуме?

motovodДата: Суббота, 23.10.2010, 21:51 | Сообщение # 4
начинающий roker
Quote (Alexjawa)
сорвет штопор и пропишет цилиндр...

Колись по молодості брав НЕЗНАЮЯКІ поршні і такі ж самі пальці ;-)
Км 500 обкатки і НЕЗНАЮНАВІЩО я знімаю п'ятак на глушаку (ЦЕТЕЩОСАМЕЗАДНЄНАМОТОЦИКЛІ) :-)
І знаходжу новеньке штопорне кільце...
"Весело" - подумав я і по логіці, що знахідка з лівого глушака, розбираю ТОЙЖЕСАМИЙ циліндр.
Що ж там?.. Та майже нічого, якжо не враховувати дві НЕВЕЛИЧКІ борозди в гільзі циліндра, які без питань зточуються десятим (НАОКО) ремонтом поршнів.
Чепуха! Була п'ятниця...
На другий день за 82 км км їду до міста Полтава на ТАКЗВАНИЙ авто-моторинок Розшонеці по гільзи. Тут треба окремо пояснити причину поспіху - просто чарівна дівчинка "падала на хвіст" сьомого дня тижня. А тут саме надворі весна... Проліски... Ну просто романтина пора :-)
Ну ладно лірику. Бариги розкинули своє добро (ВНОЧІРОЗІБРАНЕ). Методом психологічних прийомів (а саме: мені нічого не потрібно - я просто дивлюся, суперметод ТОРГУЙСЯЯКБАБА ВЄРА і ще спосіб ТАВОНИУВАСІРЖАВІ) я купляю дві гільзи за... 20 грн!
НАЛОВЦЯІЗВІРБІЖИТЬ: На виході впізнаю "місцевого" баригу, приторгувать вирішив у суботу (гадило, в неділю у нас зависає - виходить ТОРГОВИЙУЇКЕНД). Віддаю йому на проточку ДОЗАВТРАОДИНЦИЛІНДРБУДЬЛАСКА. З припіднятим настрієм і пустим рюкзаком (що особливо тішило, бо БУВБИМАРШРУТЧИКОМТОЧНІШЕПАСАЖИРОМЗ634ГІЛЬЗАМИ) їду до дому.
НЕДІЛЯ: 7:00 - підйом, 8:00 - базар, 9:00 - гараж, 11:30 - дорога до дівчини...
КІНЦЕВИЙПУНКТ - переповнена веснняною водою місцева ГЕС. МІСЦЯЗУПИНКИ - тричі ставав;ДЛЯВАС - дать охолонуть лівому циліндру: ДЛЯНЕЇ - я тут знаю таке природнє диво! (лисяча нора, звіряча годівниця, креслатий дуб і т. п.). ЗНАЮНАПЕВНЕ: прекрасній половині ніколи не пояснюй, чому техніка не їде (окрім бензин закінчився і колесо пробите і то як виключення і коли це справді так, ну краще без цього, а, забув, можливий варіант коли ВОНАШАРИТЬУЦІЙСПРАВІ, ну таких мало), тому що коли ВОНАНЕШАРИТЬУЦІЙСПРАВІ - то ви для неї як маленький чарівник, що заставляє цю горку металу рухатись... :-)
Щось я НАКАЛАМБУРИВ. Ну і ладно! Поїхав я...
З.І.: ПОКИПРОГРІВАЄТЬСЯ: Ще дівчата з основної кагорти ВОНАНЕШАРИТЬУЦІЙСПРАВІ особливо звертають увагу на зовнішній вигляд твого коня, ну ЦЕІТАКВСІМЗРОЗУМІЛО
biggrin

Чотири колеса возять тіло, а два - душу.

vova06041994Дата: Среда, 05.01.2011, 16:30 | Сообщение # 5
внушающий доверее
Jeka32: Подскажите пожалуйста. Нужны поршни на 634ку 2го ремонта.... Нашел Харьковские и Одесские.... Одесские стоят 90 гривен пара. Какие лучше взять? Может кто сталкивался....

Я вчера купил себе польские поршни 3-го ремонта за 50 гривен , конечно лутше купить чешские, но скоко ездил на польских никаких проблем не было, но мой тебе совет покупай чешские кольца... так что бери польские поршни cool и катайся на здоровье...

Форум » ЯВА и все о ЯВЕ » Двигатель » Поршни (Какие брать?)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016
Сделать бесплатный сайт с uCoz