Ява Вторник, 25.04.2017, 03:55
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Переробка - Страница 3 - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 3 из 7«1234567»
Форум » ЯВА и все о ЯВЕ » тюнинг » Переробка
Переробка
ФанатДата: Пятница, 18.12.2009, 16:05 | Сообщение # 31
начинающий roker
Статус: Offline
А не можна старе кріплення сидіння просто вигнути рівно чи в гору?
Пенал можливо якось попростіше прикріпити? Не зрозумів навіщо сверлити отвори в боковухах ( для поворотів і ручок ) на люксі отворів немає.
Крило заднє люксове як поставити на неї?
А з стандартними бардачками ніяк не можна? І як воно виглядатиме якщо це можливо?
Не підскажите сидіння з люкса стане без проблем?
Вихлопні в люкса дещо підняті , як це зробити на моїй 638 щоб не била заводна ножка по вихлопній?
Блін купив цю яву 2тижні назад, думав все буде легко переробити на люкса! А зараз в паніці що все так ваажко cry . Опишіть будьласка все як можна детальніше.

КостяДата: Пятница, 18.12.2009, 16:45 | Сообщение # 32
roker
На першій фотографії ти побачиш навіщо я свердлив отвори для ручок і поворотів..
а на 2 побачиш шо я робив , щоб труби позпдирать..
Потрібні рівні руки, сварка ( на всяк пожарний.. Коли будеш гнуть кріплення вверх то знизу може лопнуть і прийдеться кріплення до рами трішки підварить)
І голова... шоб не перегнуть, а також треба гнуть кріплення , щоб при установлених глушкаках оська заднього колеса могла вільно під ними проходити... У мене трішки не догнуто...
Гнути коліна тоже треба(я так робив) поінакшому не можна..Перед тим я познімав ножки для ніг у водія.. і під отвором де засовується болт приварив знизу шток з різьбою(аналогічний болту на обоїх ножках) для того , щоб ножки можна було прикрутити... Бо без цього ти їх просто не поставиш...
Іще якшо придивиться на кріплення глушаків то там повисвердлювані отвори( базові не підходять)
Сідушка стає, але також треба погемороїться з нею...
Я сам все робив у сліпу і не було куди піддивиться... Мені тут то відписувались , а саму люксовку толком я не бачив :))

http://img502.imageshack.us/img502/316/dsc02978.jpg

http://img502.imageshack.us/img502/6634/img1570t.jpg

Сообщение отредактировал Костя - Пятница, 18.12.2009, 16:49

ФанатДата: Пятница, 18.12.2009, 17:08 | Сообщение # 33
начинающий roker
Зрозумів. Втебе просто не така пластмаса. А як на счет бардачьків не думав з люкса ставить.
І таке питання бардачьки з люкса без проблем стабють?
І який "геморой" на счет установки сидіння?

КостяДата: Пятница, 18.12.2009, 18:01 | Сообщение # 34
roker
У тебе є Сидіння люксововське ?
Якшо так то знизу десь по середині сидіння ти побачиш 2 таких виступа(кубічних) Я не можу описати які вони але я думаю ти зрозумієш..
Я поставив Бачок люксововський і поклав сидіння на раму шоб побачить як воно буде.
На тих двох виступах ти знизу побачиш отвір(по 1 на кожен) Я приміряв де вони стають на раму і у рамі провертів отвори для них(і позасовував туди болти м6 різьбою вверх і закрутив гайкою шоб вони неповипадали...
І тими двома отворами ставив сідло на (різьбу болтів) ну для того, шоб воно не злітало. Сідушка знімається підняттям її вверх і так само ставиться назад тільки опускається )) Спочатку треба буде привикнути так її ставить але це не складно головне це те шо вона не спадає..
Бардачки як ти замітив у мене стоять рідні smile
Але поставить люксововські не буде стоять труда smile
На Люксовці я дивився кріпиться так:
робляться отвори у рамі тоненькі і засовується туди болтик різьбою вверх.. Там треба перед тим як свердлити поставить бардачки для того шоб намітить де свердлить
і зробити ці операції.
Коли просвердлиш встав болти різьбою вверх як я і писав і постав бардачки.. І гайкою їх позатягуй(прижми до рами) і все. будуть бардачки.. smile

ФанатДата: Суббота, 19.12.2009, 11:29 | Сообщение # 35
начинающий roker
Ні сидіння немає поки що. Я готуюсь поки що теоритично і збираю гроші практично. А як на счет рами її коректувати обовязково ( Вигинати або варити крайні оті дві трубки що в рідному варіанті йдуть до кріплення стопа ) ???

КостяДата: Суббота, 19.12.2009, 15:10 | Сообщение # 36
roker
нічого я не гнув і не вигинав )))) Така яка є я поїду в село і завтра якщо буде фотоапарат викладу фотки всього цього діла smile

ФанатДата: Суббота, 19.12.2009, 18:57 | Сообщение # 37
начинающий roker
Було б чудово!!! Тільки ти будьласка якщо все вийде побільше нафоткай і в цілу і частинами(під сидінням кріплення саме сидіння знизу кріплення баку). Заздалегідь дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ФанатДата: Воскресенье, 20.12.2009, 21:57 | Сообщение # 38
начинающий roker
Величезне спасибі!!!!!! На фото набагато краще зрозуміло. Але є декілька питань.
1) Кріплення стопу (яке безпосередньо на стопі трьома болтами кріпиться) ти сам виготовляв?
2) Верхнє кріплення бака сам виготовляв? Рідне не підходить?
3) Дірки в сидіні були чи сам сверлив?
4) Арматура та що на кінці приваряна перед пеналом навіщо?
5) Совок як до рами кріпиця підскажи, ато на фото не видно?
6) А бардачки в тебе які? Як у люксачки?
Гарно в тебе вийшов перехід сидіня в пенал і до бака також чудово сидіння підходить!

КостяДата: Воскресенье, 20.12.2009, 22:56 | Сообщение # 39
roker
Я не знаю де я його взяв... Я помню мені Людина яка продавала бак і сідушку сказала шо треба буде зробити шось тіпа цього... те шо він мені дав там де стоп кріпиться... а я випадково взяв і поклав у кульок %))
Коли приїхав у село дивлюсь , а воно якраз для стопа і я його поставив... я не знаю з чого воно ,але для стопа підійшло smile
Потім 2 алюмінієві розтяжки які ідуть від Кріплення стопу до заднього крила.... Я їх пізніше поставив після того як побачив , шо на самому кріпленні крило(пластікове) довго не витримає.... І поставив розтяжки(1 Не виломає кріплення із крила і 2 не тіліпається стоп))) бо тоді тіліпався :)))) )
2) То рідне кріплення для бака .. Я нічого там не міняв smile все рідне тіки отвір зробив.
3) Дірки в седінні були... Правда не знаю для чого smile Скоріше всього так іде з заводу.
4)Арматуру мені хлопці приварили десь через 4 місяці після того як я переробив яву.
діло в тому , що сидіння перегинається і стає як дуга ( вниз ось так "(" і задньому пасажирові не удобно сидіть... спина болить. У люксовки там з зоводу приварені на кінці рами дві штучки "Г" подібні ,а у мене так... і то це робили без мого відома wacko
5) Так само як і старий (рідний) Тільки там ідуть вушки вниз для старого , а я їх позпилював... і прикріпив на одні і ті самі болти , що кріпляться ручки для пасажирів...
Бардачки я оставив рідні.. вони мені дужче нравляться.... Тіки 1 проблема буде... шоб знять бардачки треба витянути болт(який кріпить бак) підняти бак і зняти бардачок ))) Довго мучився шоб звикнуть , але звик. іще мінус це те , що коли будеш ставить і знімать бачок(для зняття бардачка) у верхньому кутку бачок буде стирать краску на бардачку , так як він буде там тертися постійно..
Шо ще ?))

ФанатДата: Воскресенье, 20.12.2009, 23:41 | Сообщение # 40
начинающий roker
Так значить бак на бардачки налягає? А як воно з виду ? Фото немає?

КостяДата: Понедельник, 21.12.2009, 14:54 | Сообщение # 41
roker
http://img502.imageshack.us/img502/316/dsc02978.jpg
Поки не піднімеш бак то не видно шо краска подерта... Продерта вона аж до металу.! Подивись на цю фотку і скажи чи видно там шось ?

ФанатДата: Понедельник, 21.12.2009, 18:06 | Сообщение # 42
начинающий roker
Все понятно вопрос снят.
А сидіня на ключ тепер не закриїш?

КостяДата: Понедельник, 21.12.2009, 18:30 | Сообщение # 43
roker
При покупці сидіння на ньому уже не було замку... Але якби був то обов*язково зробивби smile
Просто отвір під замок просвердлити і всьо )))

ФанатДата: Понедельник, 21.12.2009, 20:05 | Сообщение # 44
начинающий roker
Зрозуів. Впродовж неділі куплю (для початку) Совок, маленький кусіньчик крила що до савка кріпиться, пенал. Які поради щодо покупки. Що краще брати, можливо на щось звернути увагу. Совок пластмасовий піде чи краще залізний?

КостяДата: Понедельник, 21.12.2009, 20:15 | Сообщение # 45
roker
Осьо я і не знав шо є залізний... Скіки я чув то всі жалуються на те що коли їдуть на яві 150 :))) То відриває пластмасовий хвостовик з номерами :))))) Я їхав 120 і нічого не відірвало....
Не поїде ява 150 :))) Хібашо з гори ))
а замість того маленького кусочка що до совка у мене кусок тряпки щоб до акумулятора не летіла грязь ))) Ти її бачив на фотографіях....
Рекомендацій нема

Форум » ЯВА и все о ЯВЕ » тюнинг » Переробка
Страница 3 из 7«1234567»
Поиск:

Copyright MyCorp © 2017
Сделать бесплатный сайт с uCoz